Web Tasarım

Web Tasarım

Mersin web tasarım, duck medya olarak geliştirdiğimiz web tasarım projelerinde önceliğimiz her zaman sunumunu gerçekleştireceğimiz tasarım projesinin müşterimiz tarafından beğenilmesi ve sorunsuz bir şekilde kullanılmasıdır. 


Mersin web tasarım ajansı olarak dijital medyada varlığımızı sürekli geliştirip yeniliyoruz. Web tasarım sürekli gelişen bir alt yapıya sahip olduğundan web tasarım ajansımızın müşterilerine yönelik ücretsiz sürekli güncellemeler yapmaktayız.


Web sitelerine güncel olarak yapılan düzenlemeler google tarafından web sitenizin değeri artmaktadır. Mersin web tasarım firması gerek web tasarım,sosyal medya yönetimi ve "SEO" hizmetinde abartığımızı düşüne bilirsiniz ama en iyi web tasarım ajansıdır. 

Mersin web tasarım firması olarak yüzlerde proje geliştirdik şu'ana dek hiç bir müşterimizden şikayet almadık aldığımız paranın hakkını sonuna kadar verdiğimizi düşünüyor ki zaten böyle olmasa çok sayıda proje geliştiremezdik . Mersin web tasarım ajansı olarak gözümüzü hep daha zor ve keyif alacağımız projelere diktik sizlerinde aklında bir projemi var gelin beraber geliştirelim. 


PROJE GELİŞTİRMEK BİZİM İŞİMİZ...

mersin web tasarım firması olarak İşimizi çok severek yapıyoruz. Ajansımızın kuruluşundan bu yana, "bunu biz yapamayız" diyerek geri çevirdiğimiz proje olmadı. Fakat her gelen projeyi de almadık. Daha çok; etkileşimi yüksek, hazırlarken keyif alacağımızı düşündüğümüz projelere gönül verdik. Gerek müşterilerimiz tarafında, gerekse ajansımızın genel yönetimi ve kontrolünde yürüttüğümüz tüm işleri dijital platformlara dönüştürdük. Özel yazılımlar, özel modüller geliştirdik. Bu yolda azimle çalışarak, yenilikleri takip ederek, öğrenerek ve eğlenerek ilerliyoruz. 
Mersin'de web tasarım firması aradığınızda iletişime geçtiğiniz web tasarım ajansını veya firmasını iyice araştırmanız gerekmektedir. 


Neden mi ? Dijital medya reklamcılığı,web tasarım,yazılım gibi hizmetlerin zorlu süreçleri bulunmaktadır bu süreçte anlaşma sağladığınız web tasarım ajansı ile sürekli diyalog halinde olmanız gerekmektedir ve anlaşma sağladığınız web tasarım firmasına 7/24 ulaşa bilmeniz gerekmektedir. 


Web tasarım sürecinde web siteniz ile ilgilenmeniz ve çıkabilecek sorunlarda tasarım ajansının hemen müdahale  etmesi gerekmektedir. 


Not: Web tasarım hizmeti vermekte olan bir web tasarım ajansı yapılan güncellemeden veya sorunda her hangi bir ücret talep etmemelidir. Web tasarım hizmeti ödemesi tek sefer yapılmaktadır. Yıllık web tasarım ücretleri sadece vergilere tabiidir.