GOOGLE'IN GÜCÜ ADINA...

Mersin google reklamları hizmetine ihtiyacınız varsa HIZLI ERİŞİM menüsünden teklif talebinde bulunabilir ya da  0546 233 42 13 numaralı telefonumuzu arayarak ekibimizden destek alabilirsiniz.

Mersin google reklam ajansı Arama motoru denildiğinde akla ilk gelen kuşkusuz Google. Dünyanın en çok trafik çeken ve en büyük arama motoru alt yapısındaki reklamlarda en çok ziyaretçi ve müşteri potansiyeline ulaşmanızı sağlayan yöntemdir. Ülkemizde internet kullanıcılarının %98 i arama motoru olarak Google'ı tercih etmektedir. Bu oran ile Türkiye, Google'ın dünya çapında en büyük pazar payına sahip olduğu ülkedir.

Reklamlarınızı hedeflediğiniz kitleye doğru zamanda, doğru mesajla gösterin ve marka bilinirliğinizi güçlendirin. 

Google AdWords Arama Reklamları (SNDS)

Google AdWords arama reklamları ile Google’da üst sıralarda olun.  Ürün ve hizmetlerinizi arayan kullanıcılara arama yaptıkları anda ulaşın.

Google Görüntülü Reklam Ağı (GDN)

Google Görüntülü Reklam Ağı ile marka imajınızı kuvvetlendirici görsel reklamlar verin. Türkiye’nin online nüfusunun %98’ine erişin.

Youtube Video Reklamlar (TRUEVIEW)

Türkiye’nin en fazla trafik alan 3. sitesi olan Youtube üzerinde video reklamlar verin. Video reklamlarınız sadece izlendiğinde ödeme yapın.

Google Yeniden Pazarlama (RE-MARKETING)

Web sitenizin ziyaretçilerine kampanya amacınıza ve kurgunuza göre tekrar tekrar reklam gösterin. Potansiyel müşteriler için kendinizi hatırlatın.

G-Mail Reklamları (GSP)

Google'ın yepyeni reklam modeli. %300 oranlarına yakın dönüşüm garantisi veren, doğrudan etkileşim reklamlarıdır. Sadece G-Mail kullanıcılarına gösterimi sağlanan bu reklamlar potansiyel hedefiniz için en ideal reklam kaynaklarından biri.