QR Kod Menü Nedir ? Karekod Menü Ne İşe Yarar ?

Mersin Karekod QR Kod Yazılımı (QR KOD MENÜ) hizmetine ihtiyacınız varsa HIZLI ERİŞİM menüsünden teklif talebinde bulunabilir ya da  0546 233 42 13 numaralı telefonumuzu arayarak ekibimizden destek alabilirsiniz.


Kağıt menüler devrini duck ile kapatarak QR kodlu dijital menülere geçiş yapın! İşletmenizdeki masalara menünüze özel olarak tanımladığınız QR kodlarını yerleştirerek, sizi tercih eden müşterilerinizin sipariş adımını kolaylaştırın.

Kamera yardımıyla menünüze kolay erişim sağlayın!
QR kodu kolaylığı ile kağıt menülerin yarattığı yıpranmışlık hissinden işletmenizi kurtarın!
Menünüze yenilik kazandırın

Duck temassız QR kod özelliği sayesinde tüm cihazlarda sağlıklı ve kolay şekilde tüm sektörlerde müşterileriniz kullanımını sağlayabilirsiniz.
Kafeler, Restoranlar, Mağazalar, Avmler, Stadyumlar, Konferans alanları, Açık alanlar, Oteller, Spor salonları, Parklar, Havuzlar, Eğitim alanları, Sağlık hizmetleri ve Ulaşım şirketleri hizmet verdiğimiz belli başlı alanlardır.
Duck hizmeti sayesinde Qr kodu ile menünüzü görüntüleyen müşterilerinize özel teklifler veya fırsatlar sunabilirsiniz. Kağıt menülerden farklı olarak dijital bir ortamda kullanıcıların karşısına çıkan Duck sayesinde anlık güncellemeler yapabilir ve müşterilerinize kampanyalar sunabilirsiniz.