PROJE GELİŞTİRMEK BİZİM İŞİMİZ...

Mersin Web tasarım, web sitenizin google arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan,güncelleyen ve ana hatları ile kişi veya kurumları, ürün,marka ve hizmetleri tanıtan grafik,yazılımsal kodlar ve metinlerin bir araya getirilerek güncelleştirilen kaliteli başarılı ve google tarafından sevilen profesyonel web tasarımlar geliştiriyoruz. 

Mersin'de web tasarım ve dijital reklamcılık sektörünün halen farkında olmayan kesimler var malesef bizlere mersinde web tasarım nedir ne işe yarıyor gibi sorularla karşılaşıyoruz ve bunlara verilecek cevabımız. 


Web tasarım nedir ? denildiğinde kısaca kişi ve kurumların dijital ortamda görünen yüzü veya sanal dükkan veya sanal eviniz diye biliriz web tasarım sizi veya firmanızı yansıtan size özel alandır ne kadar profesyonel,etkileyici,mobil uyumlu ve etkileyişi kolay anlaşıla bilir olunursa o kadar dikkat çeker ve ilgi görürsünüz. 


Mersin Web Tasarımı


İnternet tarayıcılarında tüm arama motorlarında özelliklede google'de ziyaretçilerin görüntüleyebileceği özel olarak tasarlanan,hazırlanan bir tasarım olan dijital web tasarımı, HTML dilinde olup yazılım uzmanları tarafından yapılır. Bu işi yapan kişilere de web master veyahut web tasarımcısı denilmektedir. Web tasarım nedir? sorularına kişi veya kurumlar için resmi bilgilendirme ve iletişim kanalı da denilebilir. 


Web Tasarım Öğeleri ve Unsurları


Profesyonel bir web site tasarımında web sitesinin kalitesini,profesyonel kod yapısını belirleyen önemli öğeler ve unsurlar bulunmaktadır. İlk bakışta her ne en önemli detay olmamasına rağmen tüm insanların öncelik verdiği husus web sitenin görsel tasarımıdır. Aslına bakılırsa insanlar sektörün içinde olmadıkları için ne kadar güzel görünüyor ise o kadar iyi site diye biliyorlar, ama doğrumu diye sorarsanız tabikide doğru değil biz web yazılım ve seo geliştiricileri için web site tasarımında önceliklerimiz çok farklıdır. 


Web Tasarımda Öncelikler


1. Profesyonel Web Tasarım Kod Yapısına Sahip Olmasıdır.

2. Kullanılan Web Tasarım Program Dillerinin Güncel ve Tarayıcılar Tarafından Benimsenen Kod Yapıları Olması Gerekmektedir.

3. Yayınlama Aşamasına Gelen Web Tasarımının Her Tarayıcıda ve Her Cihazda Görünürlüğü Olmalıdır.

4. En Önemli Kriterlerden Biri Olan Dünya'nın En Büyük Arama Motoru Olan Google Tarafından Sıralamaya Dahil Olup Hızla Yükselmelidir.

5. Daha Bir Çok Etken ve Faktör Bulunmaktadır 5. Faktör Olarakta Görsel Dizany ve Tasarımı Göz Önünde Bulundura Bilirsiniz.


Projelendirme, grafik tasarımı, HTML veya CSS kodlama, CMS entegrasyonu ve demo işlemleri sonrası istenilen web tasarımı işlemi tamamlandıktan sonra müşteriye ön demo sunulmalıdır.