Web tasarım fiyatları

Web tasarım fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları olarak, gelişen dünya içerisinde teknolojinin sürekli ilerlemesiyle müşterilerimize son sistem teknolojik imkânları hızlı ve uygun maliyetlerde ulaştırmak adına uzun yıllardır titizlikle çalışmaktayız. Sizlerin isteklerini gerçekleştirebilmek adına büyük bir disiplin ve çabayla, sizler ile iletişim halinde çalışmaktayız. Hedefimiz, web tasarım sektöründe kaliteyi sunmak,  bu sektöre karşı bakış açılarını değiştirmek ve yeni sunum yolları ile rakiplerimizden farklı ve kendimize özgü işler ortaya koymaktır. Müşterilerimizin fikirlerini, isteklerini ve hayallerini dikkate alarak sizlerin bulunduğu alana yönelik özgün dijital çalışmalar üretmekteyiz. Firma olarak bizler, rakiplerinizin içerisinde sizleri ön plana çıkartmayı ve takip sayınızın en üst seviyede olmasını amaçlamakta olup, sektörde en iyisi olmanız adına titizlikle faaliyet göstermekteyiz. Tasarımlara başlamadan önce sizler ve sektörünüzü yakından tanıyarak işlerimize başlamaktayız. Yapılan tasarımları sizlerin onayına sunarak beğenmeniz doğrultusunda faaliyete geçirmekteyiz.  Fiyatlar, yapılan tasarımlara ve web siteniz üzerindeki detaylı isteklerinize göre belirlenmektedir. Yapılacak bütün işlemler ve kullanılacak özellikler dikkate alınarak sizleri fiyatlar hakkında detaylıca bilgilendirebilmekteyiz. Beğenilmeyen ön tasarımlar için de herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Tasarım ücretleri için ise bizlerle sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım Sitesinin Özellikleri

Web tasarım fiyatları incelenmeden önce iyi bir web tasarım sitesinde olması gereken özelliklerin bilinmesi gerekmektedir. Gelişen dünyaya uyum sağlamak adına, firmalar arasında, müşterilere ve rakip firmalara kendilerini tanıtmak amacıyla web sitelerini kullandırmak, günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Kurulan web sitelerinin içeriklerinin geniş, gösterişli ve kaliteli olması çalıştıkları sektörde daha iyi tanınmasına yardımcı olmakta ve kendilerini rakip firmalardan bir adım öne çıkartmaktadır. Özenle ve profesyonel iş birliğiyle hazırlanmış bir web sitesinin kullanıcı üzerinde bıraktığı ilk izlenim, sitenin takip edilme sayısı üzerinde artış veya azalışa sebep olmaktadır. Web sitesinin profesyonel ve kaliteli olması adına yapılması gereken bazı aşamalar bulunmaktadır.

İyi Bir Web Tasarım Sitesini Oluşturmak İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

URL

İlk olarak her sitenin bir URL’ si olmalıdır. İstenilenin karşılığını alabilmek için en iyi URL’ ye sahip olunmalıdır. Alan isminiz sizlerin yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili konulardan oluşmalıdır.

Süre

Kullanıcılar ana sayfayı açmak için uzun süre beklememelidir. Ana sayfanın ve diğer sayfaların boyutu 50k boyutunun üzerine çıkmamalıdır. Ana sayfanın hızlı ve seri olarak görüntülenebilir olması kullanıcı açısından rahatlık ve kolay ulaşım sağlamalıdır. Kullanıcının bir siteyi açmak için uzun süre beklemeyeceği ve başka siteler üzerinde gezinti yapacağı unutulmamalıdır. Bu sebeple sitenizin kullanıcı tarafından açılması oldukça hızlı olmalıdır.

Yazı Sitili

Sayfalarda paylaşılan bilgilerin rahatlıkla okunabilmesi ve akılda kalıcı olması önemlidir. Bilgiler ve sayfa karışık bir görünümde olmamalıdır. Fontların boyutuna dikkat edilmeli ve sayfada kullanılan renklerin birbirleri ile uyum içerisinde olması gerekmektedir.

İletişim ve Güvenilirlik

Kullanıcıların sayfaya girdiğinde herhangi bir yazılımı indirme uyarısı ile karşı karşıya kalma durumunun olmaması gerekmektedir. Sayfa açısından güvensiz bir durumun oluşması engellenmelidir. Kullanıcı sayfaya girdiği anda, ihtiyaç duyulabileceği bütün bilgileri ana sayfa üzerinde görmelidir. Kullanıcıların sayfa üzerinde telefon numarası, fax, adres ve mail adresi gibi bilgileri görebilmesi, karşılıklı güven oluşturulabilmesi adına önem arz etmektedir. Sitenin özelliklerinin bilinmesi kullanıcı açısından önemlidir. Sayfayı gezen kullanıcılar siteniz hakkındaki bilgilere ana sayfa üzerinden kolaylıkla ulaşabilmelidir. Ana sayfa üzerinde link adresleri bulunmalıdır. Kullanıcı önemli noktalara bul linkler üzerinden ulaşabilmelidir. Linkler kullanıcının dikkatini çekebilecek nitelikte olmalıdır. Sitenin çekiciliği kullanıcıların merak duygusunu uyandırabilecek nitelikte olmalıdır. Bu şekilde kullanıcı, siteniz üzerinde daha fazla zaman geçirebilecek olup, ihtiyaç halinde tekrar sitenizi ziyaret etmek isteyebilecektir.

Görsel Özgünlük

Web sitenizin tasarımının çekici ve renkli olması kullanıcının ilgisini çekmesi için yeterli olmamaktadır. Sitenin içerdiği bilgilerin özgün ve kaliteli olması da kullanıcının sitenizde aktif olması için oldukça önemli olmaktadır. Siteniz içerisinde paylaştığınız görsellerin başka sitelerde kullanılmış olmaması ve yalnızca web sitenize özgü olması, sizi farklı ve cazip kılacaktır.

Marka İçeriği

Kullanıcıların siteniz üzerinde bulunan sertifikaları incelemesi, sizlere olan güveni ve inancı olumlu yönde etkileyecek olup, kullanıcının sizlerden aldığı bilgileri çevresiyle paylaşması doğrultusunda da sitenize farklı kullanıcıların gelmesi mümkün olabilecektir. Kullanıcılar siteniz üzerinde gezinti yaparken, ekrana yansıyan açıklamalar ile sitenizin misyon ve vizyonu hakkında bilgi sahibi olunması mümkündür.

Erişim Kolaylığı

Web sitenizin mobil telefonlara, tablet ve diğer elektronik cihazlara uyumlu olması gerekmektedir. Son dönemlerde yaygın olarak kullanılan mobil internetlerin sitenize uygun olmaması durumunda birçok takipçiyi kaybedeceğinizi unutmamanız gerekmektedir. Google ve yandex gibi önemli arama motorları üzerinde web sitenize ait kaydınızın bulunması, siteniz adına oldukça önemlidir. Kullanıcılar sizi bu arama motorlarından rahatlıkla bulabilecektir. Web sitenizin sosyal medya uygulamalarına entegre olabilmesi gerekmektedir. Sosyal medyanın günümüzde hemen herkes tarafından aktif kullanılmasından dolayı, web siteniz ile sosyal medya hesaplarınızı entegre etmeniz büyük önem arz etmektedir.

Seo

Google gibi arama motorları web sitelerinde SEO' ya önem vermektedir. Sizlerin vereceği kararlar doğrultusunda SEO hizmetinizin önemli olduğunun bilinmesi gerekmektedir.